top of page

Angelina Michelle

Fenomen, Model

Angelina Michelle, 2 Mart 1989 doğumlu, sosyal medya fenomeni ve model.

1989 yılının Mart ayında dünyaya gelen güzel isim Amerika, Florida’nın Tarpon Springs Şehri’nde doğmuştur. Uzun süre doğup büyüdüğü şehirde yaşamış, günümüzde ise yaşantısını İtalya’da sürdürmektedir.

M4 Models Management bünyesinde model olarak kariyerini sürdürmektedir. Ciao Darwin’in 8. baskısında İtalya’da Doğa Ana olarak tanınmıştır. Kızıl saçları, renkli gözleri, düzgün fiziği ve uzun boyu ile moda dünyasının aranan isimleri arasında yer almaktadır.

Özellikle İtalya’da katıldığı Ciao Darwin 8 Terre Desolate’in 2019 baskısı ile İtalyan Televizyon kanallarında ismini duyurmayı başarmıştır. Daha sonra Paolo Bonolis ve Luca Laurenti tarafından yürütülen televizyon programında, Doğa Ana rolü’nü üstlenmiştir. Son dönemlerde bir çok televizyon programı, dizi ve sinema projeleri için teklifler aldığı belirtilmektedir. Kariyer planlamasında oyunculuk ta olan güzel isim gelen teklifleri kendisine uygun olması halinde değerlendirebileceğini takipçileri ile paylaşmıştır.

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Angelina Michelle ‘nin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 845bin civarındadır.

Vücut Ölçüleri:
Boy 180 cm
Ağırlık 60 kg
Göğüs çevresi 84 cm
Bel çevresi 60 cm
Basen çevresi 89 cm

Angelina Michelle
bottom of page