top of page

Nayer

Şarkıcı

Nayer Regalado, 2 Ağustos 1988, Miami doğumlu, Küba-Lübnan-Brezilya asıllı Amerikalı pop şarkıcısı.

7 yaşında Şarkıcı ve oyunculuk kariyerine başladı. Televizyon programlarına katılarak reklam ve reklamlar projelerinde yer aldı. Star Search Adlı Müzik Programına Katılarak Kendini Kanıtladı. La piñata loca Adlı Etkinliğe Katılarak, Şenlikler ve Vakıflar'da Yer Aldı.

Nayer 14 yaşındayken annesi ve babası tarafından desteklenerek Los Angeles'a taşındılar. Burada 14 Demo Şarkı Kaydetti. Nayer "First Kiss (Primer Beso)" adlı yeni bir parça için bir ses arıyordu, Miami merkezli ve Latin müzik odaklı Sony Disko'da önemli bir kayıt İçin anlaşma sağladı. İngilizce ve İspanyolca, "First Kiss (Primer Beso)" bir dans şarkısı ve Billboard Top listelerine girdi. Haziran 2002 yılında kısa bir süre çıkışından sonra dans müzik listelerinde tırmandı, Nayer Sony Şirketi ile anlaştığı sürecinde birkaç yıl içinde kayıt yapma fırsatı oldu, 2007 yılında Kübalı-Amerikalı rapçi Pitbull bir araya geldi. Ve Üretcilerle Bir araya gelerek Müzik, şarkı yazmaya başladı. Çeşitli Şarkıcı Ve Rap'cilerle Klibi Çıkmaya Başladı. "Shut It Down" feat "You Me (Calle Ocho) Want I Know". Onun albümleri Rebelution (2009), Armando (2010) ve Planet Pit (2011). Nayer 2011 yılında Enrique Iglesias İle birlikte I Like How It Feels" Adlı parçaya klip çektiler. Ve O Sıralarda, Ne-Yo ve Afrojack ve Pitbull İle "Me Everything Give Adlı parçaya klip çektiler. Kısa bir sürede video dünya sıralamasında 1. olmuştur. Amerikan / Latin Billboardlar, Jay Leno, Mtv Müzik Ödülleri, Premios Juventud (Latince) Jimmy Kimmell, ayrıca Best Collaboration olarak Mtv Video Müzik Ödülleri için 2011 yılında aday olmuştur.2012 yılında 4 Latin Billboard Adayları ve en Adayları için 2. kadın olmuştur "Me Everything Give Parçası ile

Eylül 2011 yılında, Latin şarkıcı onu tek Suave (Kiss Me) başlıklı bir şarkıya sahiptir. Pitbull ve İsveç-Kongo şarkıcı Mohombi ile yayımladı, Daha sonra ABD ve Kanada genelinde Avrupa turlarına Enrique Iglesias ve Pitbull ile katıldı. Nayer redone ve diğer üreticilerle çalışmaya devam etti ve sadece Pitbull ve Enrique Iglesias ile Euphoria tur tamamladı.

Nayer yaşadıkları bu deneyimlerinden sonra yeni şarkı ve videolar için çalışmaktadır.

Diskografi:
"Suave (Kiss Me)" (2011)
"Yo Soy Lo Que Tu Quieres" (2017)
"Adiccion" (2017)

Vücut Ölçüleri:
Boy 169 cm
Ağırlık 60 kg
Göğüs çevresi 90 cm
Bel çevresi 65 cm
Basen çevresi 95 cm
Sütyen ölçümü 90B

Nayer
bottom of page