top of page

Jenna Starr

Yetişkin Film Yıldızı

Jenna Starr, 14 Şubat 1987 Dallas/ABD doğumlu, Amerikalı yetişkin film yıldızıdır. Sektöre Şubat 2022'de girmiştir.

Jenna, çocukluğunda çok dindar bir ailede büyümüş ve dini okullara giderek eğitim görmüş. Kendisini biseksüel olarak tanımlayan Jenna, o yıllarda kızlara ilgi duyduğunu ama kilise geçmişi ile büyüdüğü için bundan uzaklaştığını söylemiştir.

Lise yıllarında çok başarılı bir öğrenci olan Jenna, ilk başlarda öğretmen olmak istemiş ve bunun için üniversiteye hazırlanmaya başlamış. Ama daha sonra öğretmen olmak istemediğini fark eden Jenna, kozmetoloji eğitimi alarak bir güzellik merkezi açmış ve bu işte de oldukça başarılı olmuştur. Hatta bu işinden dolayı sosyal medya fenomeni olduğunu bile söyleyebiliriz. Ama bu çok da başarılı giden işi, 2020 yılındaki covid salgını nedeniyle sekteye uğramış ve neredeyse 1 yıllık geliri kaybetmiş. E haliyle de iş yerini kapatmak zorunda kalmış.

Elindeki son birikimleri kullandıktan sonra, OnlyFans hesabı açarak buradan para kazanmaya çalışmış ve başarılı da olmuştur. Artık büyük yapımcıların da dikkatini çeken Jenna'ya, Ekim 2021'de Twitter üzerinden Brazzers firması ulaşarak teklifte bulunmuş. Uzun süre üzerinde düşündükten sonra da, Şubat 2022'de yetişkin film sektörüne girmiştir.

"Jenna Starr" sahne adını ise, eski erkek arkadaşı ona "Tam bir porno yıldızı gibi ateşlisin ve senin adın 'Jenna Starr' olmalı! Evet, sen Jenna Starr'sın!" dedikten sonra, direkt olarak bu ismi seçmiş.

Jenna'nın göğüsleri ise sahtedir. Hatta göğüslerinin vücuduna oranla oldukça küçük olduğunu ve bu yüzden 8-9 yıl önce silikon yaptırdığını söylemiştir.

Vücut Ölçüleri:
Henüz bilinmiyor.

Jenna Starr
bottom of page