top of page

Julia Ann

Yetişkin Film Yıldızı

Julia Ann, 8 Ekim 1969 Kaliforniya doğumlu, Amerikalı pornografik aktris ve uzun metraj dansçıdır . AVN Onur Listesi ve XRCO Onur Listesi üyesidir. Gerçek adı, Julia Tavella'dır.

18 yaşına geldiğinde Julia Ann modellik yapmaya başladı, ardından 1990'ların başında Janine Lindemulder ile birlikte popüler turne striptiz kulübü uzun metrajlı filmi Blondage'ın yarısı olmadan önce Hollywood'da profesyonel bir çamur güreşçisi oldu.

aşarıları, Carnal Comics çizgi romanının (aynı zamanda Julia Ann'in ortak yazdığı bir solo çizgi romanı da yayınladı) kendi sayılarının yanı sıra yetişkin film endüstrisine katılma tekliflerini de beraberinde getirdi.

Julia Ann 1993 yılında yetişkin filmleri yılında girmiştir Andrew Blake 'in Gizli obsesyon Lindemulder ile lezbiyen seks sahnesinde. 2006'da Wicked Pictures ile sözleşmesi vardı, ancak Mayıs 2007'de web sitesinin üyeler bölümünde Wicked ile sözleşmesini yenilemediğini bildirdi.

Ann hayvanlar arasında büyüdü ve atlara karşı bir sevgi geliştirdi; ayrıca piyano dersleri aldı ve "balık gibi" yüzmeyi öğrendi. [2] 12 yaşında California , Idyllwild'e taşındı ve burada bir üniversite hazırlık okuluna gitti ve 17 yaşında büyükannesiyle birlikte yaşamak için Los Angeles'a geri döndü.

Vücut Ölçüleri:
Boy 173 cm
Ağırlık 58 kg
Göğüs çevresi 86 cm
Bel çevresi 61 cm
Basen çevresi 97 cm
Sütyen ölçümü 85E

Julia Ann
bottom of page