top of page

Kira Noir

Yetişkin Film Yıldızı

Kira Noir, 16 Temmuz 1994'te San Marino, California'da doğan Amerikalı yetişkin film yıldızıdır.

Donanmada görev yapan bir babanın çocuğu olarak dünyaya gelen Kira, sık sık bir yerden bir yere taşındı. O ve kız kardeşi çoğunlukla TN, Nashville'de büyüdüler. Lisede kendini inek olarak tanımlayan Kira, çoğunlukla benzer şekilde inek olan diğer öğrencilerle sosyalleştiğini söylemiştir.

Kira, tiyatro ve renk bekçiliğinde yer aldı. Daha sonra, 3 yıl yaşadığı St. Louis'e yerleşene kadar eyalet boyunca hareket ederek Missouri'de yaşamaya devam etti. Orada yetişkin eğlencesinde striptizci olarak çalışmaya başladı. Daha sonra, Tumblr aracılığıyla birkaç striptizci arkadaşıyla tanıştıktan sonra web kamerası modelliğine geçti.

Sektör kameralarının önüne geçmesindeki en büyük etkisi Bonnie Rotten'dı., önceden kaydedilmiş sahne şovları en çok Kira'ya ilham verdi. 20 yaşında olan Kira, 2014 yılında film çekimlerinde çıkış yaptı.

O zamandan beri Kira, 3rd Degree, Wicked Pictures, Devil's Film, Kink, Digital Playground, Evil Angel, Brazzers Network, Reality Kings ve daha pek çok stüdyo ve web sitesinde çalıştı.

Birçok kez ödül adayı olan Kira, 2018'de "Yılın Siyahi Prensesi" dalında ilk Spank Bank Ödülünü kazandı. 2018'de "Most Lickable Leke" için Spank Bank Teknik Ödülü kazandı. Kira, işinin dışında yürüyüşe çıkmaktan, direk dansı yapmaktan ve Hollywood'daki goth kulüplerine gitmekten hoşlanıyor.

Sevdiği bir anime çizgi filminden bir karakterden sonra sahne adı olarak "Kira" yı seçti. Sahne adındaki soyadı için, etnik kökeniyle eşleştiğinde siyahın Fransızcası olduğu için kelime oyunu olarak "Noir" i seçti. Ayrıca kendisini her zaman "goth" yaşam tarzıyla özdeşleştirdiği için seçmiştir.

2023 AVN Ödülleri'nde en prestijli ödül olan "Yılın En İyi Kadın Oyuncusu" ödülünü kazanmıştır.

Vücut Ölçüleri:
Göğüs çevresi 76 cm
Bel çevresi 65 cm
Basen çevresi 85 cm
Sütyen ölçümü 75A
Sütyen cup A

Kira Noir
bottom of page