top of page

Luna Star

Yetişkin Film Yıldızı

Luna Star, 25 Mayıs 1989, Havana doğumlu, Küba'lı yetişkin film yıldızı. Aynı zamanda Amerikan vatandaşlığı da bulunmaktadır.

Küba'da doğup, 15 yaşına kadar burada büyüyen Luna, 15 yaşında aile ile birlikte Miami/Amerika'ya taşınmıştır. Annesi bir devlet memuru, babası ise esnaf olarak çalışmış.

Florida'da birkaç küçük işte çalıştıktan sonra, önce erotik model olarak çalışmış ve daha sonra da 2012 yılında 23 yaşındayken yetişkin film sektörüne girmiştir.

Sahne adı, yıldızlara olan tutkusundan gelmektedir ancak daha sonra sektörde "Star" soyadıçok yaygın olarak kullanıldığı için, bu ismi seçtiğine pişman olmuştur.

Evil Angel , Penthouse , Hustler , Reality Kings , Wicked Pictures , Tushy , Naughty America , Jules Jordan Video, Girlfriends Films , Hard X , Bangbros , Digital Playground ve New Sensations gibi firmalar ile çalıştı ve günümüzde 2022 yılında ise Brazzers ile sözleşme yaptı.

Yaşından dolayı daha çok MILF kategorilerinde yer alsa da, canlandırdığı "Latin" rolleri ile tanınmaktadır.

Sektöre ilk girdiği yıllarda anal sahnelerde rol almadı, bu konu hakkında ise "Çok komik ama hayatım boyunca bunu yapabileceğimi düşünmemiştim, gerçekten çok acı veriyordu ama ilk sahnemi çektikten sonra 'Oha! Bu çok kolay!' dedim ve şu an gerçekten zevk alıyorum" demiştir.

Ayrıca başka bir röportajında, Küba'da doğduğu için orayı çok sevdiğini ve bir gün mutlaka Küba'ya geri dönüp, orada yaşayacağını söylemiştir.

Vücut Ölçüleri:
Boy 163 cm
Ağırlık 51 kg
Göğüs çevresi 86 cm
Bel çevresi 63 cm
Basen çevresi 89 cm
Sütyen ölçümü 85D

Luna Star
bottom of page